ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Коментарі фахівців: Яка кількість товару є достатньою для  проведення дослідження (аналізу, експертизи?  - 2018/09/21  

2018/09/21

Яка кількість товару є достатньою для проведення дослідження (аналізу, експертизи?

    Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 212.05

Коротка та повна відповіді ідентичні.

    Відповідно до п. 3 розд. IV наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2016 № 1058 "Про затвердження Порядку взаємодії структурних підрозділів та територіальних органів Державної фіскальної служби України із Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень ДФС під час проведення досліджень (аналізів, експертиз), Нормативів взяття проб (зразків) товарів для проведення дослідження (експертизи), форм акту про взяття проб (зразків) товарів та висновку" проби (зразки) товарів, крім великогабаритних і технічно складних, беруться в мінімальній кількості у двох примірниках (досліджуваний та контрольний), кількість кожного з яких у одиницях виміру є достатньою для проведення дослідження (аналізу, експертиза) згідно з Нормативами взяття проб (зразків) товарів для проведення дослідження (експертизи), затвердженими.

З інформаційних ресурсів Інтернету: http://zir.sfs.gov.ua/



MDoffice

Новини ЗЕД