ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Коментарі фахівців: Чи мають суб’єкти ЗЕД право бути  присутніми при відборі проб (зразків) товарів посадовими  особами митниць?  - 2018/09/18 

2018/09/18

Чи мають суб’єкти ЗЕД право бути присутніми при відборі проб (зразків) товарів посадовими особами митниць?

    Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 212.05

Коротка та повна відповіді ідентичні.

    Відповідно до частини сьомої ст. 356 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями декларанти або уповноважені ними особи мають право бути присутніми під час взяття проб (зразків) товарів посадовими особами органу доходів і зборів та інших державних органів.

З інформаційних ресурсів Інтернету: http://zir.sfs.gov.ua/



MDoffice

Новини ЗЕД