ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Взаємодія ДФС і Казначейства при виконанні рішень суду про  бюджетне відшкодування ПДВ   - 2016/04/20  

2016/04/20

   Мінфін упорядкував взаємодію органів ДФС та Казначейства у процесі судового розгляду і виконання рішень суду про бюджетне відшкодування ПДВ та/або пені, нарахованої на заборгованість держбюджету з відшкодування ПДВ, або стягнення митних платежів.

   Зокрема, при надходженні до органів Казначейства оригіналу виконавчого документа суду його копію необхідно передати до органу ДФС не пізніше наступного робочого дня . Орган ДФС, у свою чергу, протягом п’яти робочих днів після одержання цієї копії направляє органу Казначейства довідку про суму залишку невідшкодованого ПДВ за звітний період.

   Якщо після одержання копії виконавчого документа або у процесі його виконання сума залишку невідшкодованого ПДВ зменшилася, орган ДФС узгоджує протягом п’яти робочих днів таку суму зі стягувачем та не пізніше наступного робочого дня направляє органу Казначейства довідку.

   Останній у триденний строк направляє Казначейству оригінал виконавчого документа, довідку (за наявності) та інші документи, які містять відомості, що стосуються виконання рішення про бюджетне відшкодування ПДВ та/або пені.

   На підставі оригіналу виконавчого документа Казначейство впродовж п’яти робочих днів перераховує кошти з рахунку обліку доходів держбюджету на рахунок платника у сумі, визначеній виконавчим документом, або зазначеній платником у його заяві, або узгодженій платником з органом ДФС у довідці.

   Наказ Мінфіну від 09.03.2016 № 343

Головбух24

Новини ЗЕД