ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Володимир Гройсман: Необхідно автоматизувати систему  управління ризиками на митниці  - 2016/04/18  

2016/04/18

      Необхідно автоматизувати роботу системи управління ризиками на українській митниці, що дозволить запобігти корупції у цій сфері та подолати постачання контрабанди. Про це заявив Прем"єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п"ятницю.

      «Системою управління ризиками керують вручну. У тому і є проблема. А я говорю про те, що вона має бути автоматизована. Ми маємо усе зробити для того, щоби кордон був закритий, я маю на увазі з точки зору контрабанди і всього іншого», - заявив Володимир Гройсман, відповідаючи на питання щодо необхідних заходів, які потрібно вжити у сфері реформування роботи митниці.

      Голова Уряду наголосив, що визначення митної вартості та відповідний догляд вантажів має провадитися безвідносно до суб"єктивного фактору. «Як тільки вони [митники] починають на це пливати, вони починають на цьому заробляти», - зазначив Володимир Гройсман.

      Прем"єр-міністр наголосив, що система, що діє сьогодні, не є ефективною та потребує змін. «Ми її змінимо, у тому числі у комплексі з технічними заходами, у тому числі і в кооперації з колегами, з якими ми спільно можемо робити спільний кордон», - зауважив Глава Кабінету Міністрів.


Кабинет Министров Украины

Новини ЗЕД