ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Коментарі фахівців: Як оподатковуються товари, що ввозяться  громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або  у супроводжуваному багажі через відкриті для повітряного  сполучення...  - 2016/02/23 

2016/02/23

Як оподатковуються товари, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску через державний кордон України?

    Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 215.01

Коротка і повна ідентичні

    Відповідно до положень ст. 374 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI

    зі змінами та доповненнями (далі – МКУ):

    1) звільняються від оподаткування митними платежами товари (за винятком підакцизних), що ввозяться громадянами не частіше одного разу протягом доби через відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску через державний кордон України, в супроводжуваному багажі та/або ручній поклажі та сумарна фактурна вартість яких не перевищує 1000 євро;

    2) оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 відсотків фактурної вартості та податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року

    № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) товари (за винятком підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10000 євро, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України.

    Базою оподаткування для таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 1000 євро.

    3) оподатковуються ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України, особливими видами мита відповідно до частини першої ст. 275 МКУ та податком на додану вартість за ставкою, встановленою ПКУ товари (за винятком підакцизних), сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро, що переміщуються на митну територію України в супроводжуваному багажі та ручній поклажі через відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску через державний кордон України.

З інформаційних ресурсів Інтернету: http://zir.minrd.gov.ua/



MDoffice

Новини ЗЕД