ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Проект наказу Міністерства фінансів України Про втрату  чинності деякими наказами   - 2016/02/20  

2016/02/20

Проект наказу Міністерства фінансів України „Про втрату чинності деякими наказами”

23.06.2015

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства фінансів України „ Про втрату чинності деякими наказами

На веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у підрозділі „Проекти регуляторних актів” розділу „Регуляторна політика” розміщено проект наказу Міністерства фінансів України „Про втрату чинності деякими наказами” (далі – проект наказу) та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Зазначений проект наказу розроблено на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.04.2015 № 14335/1/1-15 щодо проведення перегляду нормативно-правових актів на предмет їх актуальності.

Протягом останнього часу до податкового та митного законодавства України було внесено численні зміни, зокрема багато суттєвих та кардинальних змін до Податкового та Митного кодексів України.

Однак на сьогодні залишається низка підзаконних нормативно-правових актів (наказів Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України та Міністерства фінансів України), які у зв’язку зі змінами, внесеними до податкового та митного законодавства України, втратили свою актуальність і потребують визнання їх такими, що втратили чинність.

Проектом наказу передбачається визнати такими, що втратили чинність, деяких наказів Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України та Міністерства фінансів України.

Видання наказу надасть змогу забезпечити відповідність положень підзаконних нормативно-правових актів вимогам чинного податкового та митного законодавства України.

Видання наказу не зачіпає і не впливає на інтереси суб’єктів господарювання – платників податків, тому не може порушувати або упереджувати їх законні інтереси у сфері господарювання, а також не може чинити вплив на ведення господарської діяльності.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця на поштову адресу розробника – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування, та електронну – ometsinska@minrd.gov.ua, а також на адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.Державна фіскальна служба України

Новини ЗЕД