ГоловнаКонтактиМапа сайта

  ДФС та Інститут законодавства ВРУ об’єднали зусилля для  поліпшення податкового та митного законодавства  - 2015/10/05  

2015/10/05

   Голова ДФС Роман Насіров та директор Інституту законодавства Верховної Ради України Олександр Копиленко підписали Угоду про співпрацю та створення «Центру дослідження проблем митного та податкового законодавства», який забезпечуватиме співпрацю у сфері дослідження податкового та митного законодавства.

   «Центр, який ми сьогодні створюємо, повинен стати тим єдиним консолідованим майданчиком, де всі фахівці, представники громадськості та експерти, висловлюватимуть свої позиції та думки, і будуть мати нагоду втілювати їх через законопроекти», – наголосив Голова ДФС Роман Насіров.

   Результатом роботи Центру дослідження проблем митного та податкового законодавства мають стати пропозиції щодо усунення неузгодженостей, суперечностей між окремими актами законодавства та заповнення у ньому правових прогалин.

   До участі у дослідженнях будуть залучатися й інші наукові організації, профільні експерти. Крім того, Центр планує співпрацювати з міжнародними науковими центрами й установами, проводити конференції, науково-практичні семінари.

   За словами Голови ДФС, питання законодавчих змін є одним з найактуальніших на сьогодні в нашій країні, особливо це стосується податкового та митного законодавства. І саме Інститут законодавства при Верховній Раді України стане найбільш ефективним майданчиком для напрацювання таких змін.

Державна фіскальна служба України