ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Державна фіскальна служба та бізнес-асоціації обговорили  проблемні питання митного оформлення  - 2015/10/05  

2015/10/05

   Пройшла зустріч представників бізнес-асоціацій - Європейська бізнес асоціація та Американська Торгова Палата – щодо проблемних питань, пов’язаних із введенням у дію Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 №724 «Про тимчасові заходи щодо формування орієнтовних показників митної вартості товарів».

   Представники державної фіскальної служби зустрілися з представниками бізнесу для того, щоб пояснити основні спірні питання, які виникали під час митного оформлення протягом декількох днів. Проблеми дійсно були, але Державна фіскальна служба застосувала всі необхідні заходи задля їх усунення. ДФС провела селектори з регіональним митницями. В свою чергу, регіони зібрали підприємців з метою роз’яснення норм постанови. Бізнес визнає, що проблеми дійсно виникали перші декілька днів, але зараз питань до самого нормативного документа вже не має.

   Представники асоціацій висловили побажання і надалі вести конструктивний діалог за напрямом розробки законодавчих норм щодо вдосконалення процедури митного оформлення та визначення митної вартості, зокрема. Представники ДФС підтримали таку ініціативу бізнесу.

Державна фіскальна служба України