ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Де можна отримати форми заяв для блокування, скасування та  поновлення посиленого сертифіката відкритого ключа?  -  2015/10/05 

2015/10/05

Де можна отримати форми заяв для блокування, скасування та поновлення посиленого сертифіката відкритого ключа?

    Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 401.01

Коротка та повна відповіді ідентичні.

    Форми заяв на блокування, скасування та поновлення посиленого сертифіката відкритого ключа знаходяться на веб-сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі – АЦСК ІДД) www.acskidd.gov.ua в розділах "Форми документів" та "Блокування, поновлення, скасування сертифікатів".

    Блокування посиленого сертифіката можна здійснити у телефонному режимі. Заява в усній формі подається заявником (підписувачем) до АЦСК ІДД засобами телефонного зв"язку за номером (044) 284-00-10, при цьому заявник повинен повідомити адміністратору реєстрації наступну інформацію:

    ідентифікаційні дані власника сертифіката;

    реєстраційний номер сертифіката ключа;

    ключову фразу голосової автентифікації.

    Письмова заява на блокування посиленого сертифіката подається до АЦСК ІДД або до відокремленого пункту реєстрації користувачів за встановленою формою та засвідчується власноручним підписом заявника (підписувача). У разі якщо власником сертифіката є юридична особа, підпис уповноваженого представника юридичної особи засвідчується печаткою.

З інформаційних ресурсів Інтернету: http://zir.minrd.gov.ua/http://zir.minrd.gov.ua/