ГоловнаКонтактиМапа сайта

  19.12.2015, Київ АНОНС: Семінар "ПЛАНУЄМО ЗЕД НА 2016 РІК".  (Електронне декларування, електронний документообіг, митна  вартість та багато іншого)  - 2015/10/02  

2015/10/02

АНОНС

"Поверхность МД", 19.12.2015, Київ.
Семінар "ПЛАНУЄМО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА 2016 РІК".
(Електронне декларування, електронний документообіг, митна вартість та багато іншого)


Шановні друзі!
Повідомляємо, що компанією "Поверхность МД" розпочато підготовку до проведення 19 грудня 2015 року у Києві семінару, на якому будемо підводити підсумки року, що минає, планувати роботу та співробітництвона рік наступний. Окремо плануємо обговорити питання електронного декларування та електронного документообігу, ситуацію з митною вартість та багато іншого. Зокрема, є плани включити до обговорення на семінарі питання проведення документальних перевірок (виїзних та невиїзних). Якщо таке питання є цікавими та актуальними для Вас, просимо повідомити нас на поштову скриньку seminar@mdoffice.com.ua або на любу іншу скриньку нашої компанії (з посиланням в назві на семінар).
Разом з тим, із урахуванням того, що зараз проводиться робота з підготовки Плану проведення семінарів на 2016 рік, просимо повідомити нас про теми, які Ви очікуєте для обговорення на наших семінарах у 2016 році.
Плануємо, що умові участі у грудневому семінарі не будуть істотно відрізнятися від умов участі у семінарі, що пройшов 26 вересня.
Докладна програма семінару та інша інформація щодо його проведення у найближчий час будуть розміщені на нашому сайті.

З повагою,
Артур Хохлов, НПО Поверхность МД.
Олег Браташов

MDoffice

Новини ЗЕД