ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Черкаська митниця ДФС інформує   - 2015/10/01  

2015/10/01

      З 00 год. 00 хв. 24.09.2015 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 724 «Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів». Постанова №724 опублікована в газеті «Урядовий кур"єр» від 23.09.2015 №175.

      Державною фіскальною службою України на виконання п.2.1) Постанови №724 забезпечено визначення переліку товарів у розрізі товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД і країною походження та їх середньозважену митну вартість, розраховану за останні шість місяців, крім товарів військового призначення, подвійного використання та товарів, які реалізуються у порядку біржової торгівлі та формування в установленому порядку на підставі зазначеного переліку орієнтовних показників митної вартості товарів.

      З метою забезпечення неухильного виконання вимог п.2.2) Постанови №724 у разі спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками за напрямом перевірки правильності визначення митної вартості товарів, слід дотримуватись положень розділу III «Митна вартість товарів та методи ії визначення», ст. 255 Митного кодексу України, наказу ДФС України від 11.09.2015 №689 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України» та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.

      Таким чином спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками за напрямом перевірки правильності визначення митної вартості товарів у відповідності до постанови № 724 не є підставою для коригування митної вартості, а свідчить про необхідність посилення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів з неухильним дотриманням дотримуватись положень розділу III «Митна вартість товарів та методи ії визначення», ст. 255 Митного кодексу України, наказу ДФС України від 11.09.2015 №689 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України» та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.

      Головне управління ДФС у Черкаській області,

      сектор комунікацій


http://city.ck.ua/gna-consult/info-892.html

Новини ЗЕД