ГоловнаКонтактиМапа сайта

  На Харківщині виявлено порушень митних правил на 35 мільйонів  гривень  - 2014/08/07 

2014/08/07

   06.08.2014 - Головне управління Міндоходів у Харківській області
За 7 місяців 2014 року співробітники митниці задокументували 251 факт порушень митного законодавства на суму 34 млн. 805 тис. грн. Слід зазначити, що в минулому році подібних фактів було зафіксовано лише на суму 22,4 млн. грн.

   Крім того, у 2014 році митники виявили 46 фактів правопорушень з ознаками кримінальних злочинів. Всі вони внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

   Як розповіли в Харківській митниці Міндоходів, предметами порушень митних правил найчастіше є продукти харчування, алкогольні напої, тютюнові вироби, валюта, ювелірні вироби, транспортні засоби, товари народного споживання, які переміщувалися через кордон в обсягах, що перевищують встановлені законодавством норми, або з приховуванням від митного контролю.

   Водночас більше половини фактів правопорушень з ознаками кримінальних злочинів склала контрабанда наркотиків і незаконний обіг наркотичних засобів.

   Протягом січня-липня поточного року оперативними підрозділами у пунктах пропуску митниці завдяки роботі кінологічних команд, виявлено та задокументовано 33 факти незаконного переміщення наркотичних та психотропних засобів загальною вагою близько10 кг.

   За результатами розгляду справ митницею і судом накладено штрафів на суму 1 млн. 310 тис. грн.

Міндоходів