ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Запорізькі митники виявили незаконне ввезення товару майже на  22 тисячі доларів США  - 2014/01/31 

2014/01/31

На митну територію України згідно з контрактом укладеним між одним із підприємств Запоріжжя та Турецькою компанією, на автомобілі за митною декларацією переміщено товар – "сталь кремнієву електротехнічну текстуровану з орієнтованим зерном у листах". Загальна вага сталі 12 572 кг, вартість – понад 21,7 тисячі доларів США.

- Під час проведення митного огляду товару посадовою особою митного посту "Запоріжжя – центральний" було встановлено, що в контейнерах вантажного автомобіля знаходиться магнітопровід для трансформаторів у розібраному вигляді з кремнієвої електротехнічної текстурованої сталі з орієнтованим зерном для трансформаторів типу ТМГ, ТМЗ. Службові особи запорізького підприємства у митній декларації заявили неправдиві дані про товар, порушивши митне законодавство, - зазначив начальник Запорізької митниці Міндоходів Михайло Бізіля.

За даним фактом фахівці Запорізької митниці Міндоходів завели справу про порушення митних правил за ознаками ст.472 Митного кодексу України. Санкції цієї статті за недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перетинають митний кордон України, передбачають накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів.

Наразі магнітопровід вилучено.

Міндоходів