ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Привітання Міністра доходів і зборів України Олександра  Клименка з нагоди Міжнародного дня митника  - 2014/01/27  

2014/01/27

Шановні колеги!


Вітаю вас із професійним святом - Міжнародним днем митника, який щороку відзначається Всесвітньою митною організацією.

З огляду на зростання ролі митниць у процесі торговельної, соціальної, культурної комунікації, зусилля Міністерства доходів і зборів сьогодні спрямовані на те, щоб Україна стала органічною частиною глобальної системи міжнародної торгівлі, повноцінним гравцем на світових ринках. Хочу подякувати усім фахівцям митної справи, що працюють у складі Міністерства, за ваш гідний внесок у виконання цієї відповідального місії.

2014 рік проголошений Всесвітньою митною організацією Роком Комунікації. Це невипадково, адже здатність до якісної двосторонньої комунікації та конструктивного діалогу сьогодні актуальні як ніколи. І для усього нашого суспільства, і для митної справи зокрема.

По-перше, з огляду на ті глобальні виклики і можливості, що виникають сьогодні у міжнародній торгівлі, ми маємо сконцентруватися на діалозі, обміні досвідом і інформацією з нашими іноземними колегами та міжнародними партнерами. Це запорука втілення найкращих світових практик у митну сферу України та необхідна умова для активізації міжнародних торгівельних стосунків.

По-друге, як ніколи важливий діалог Міністерства з представниками українського та іноземного бізнесу задля спільного пошуку зручних і взаємовигідних варіантів удосконалення митних процедур та підвищення ефективності митного контролю.

І, по-третє, нам необхідно розвивати внутрішню комунікацію в середині Міністерства як необхідну умову не тільки для ефективного виконання поставлених перед нами завдань, а й для зміцнення нашого колективу через формування спільних цілей, цінностей та світогляду.

Я надзвичайно пишаюся тим, що такі професійні, патріотичні, сильні духом фахівці сьогодні є членами команди Міністерства доходів і зборів України. Вбачаю в цьому міцну гарантію наших спільних майбутніх успіхів і досягнень.

Від всього серця бажаю вам здоров’я, наснаги, успішної самореалізації, здійснення мрій.


З повагою,

Міністр доходів і зборів України

Олександр КлименкоМіндоходів