ГоловнаКонтактиМапа сайта

  На Львівщині побільшає пунктів пропуску через кордон  -  2014/01/21 

2014/01/21

   

   КИЇВ. 21 січня. УНН. На Львівщині у 2014 році передбачається збільшення пунктів пропуску через державний кордон та ініціювання ділових поїздок іноземців, які є потенційними інвесторами. Про це йшлося під час підсумкової наради департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації, передає УНН.


   Зокрема, заплановано звернутися до Кабінету Міністрів України щодо відкриття чергового пункту пропуску Белз-Будинін на українсько-польському кордоні та пішого переходу у ПП “Смільниця”.


   Перший заступник голови ОДА доручив провести роботу щодо комплексної популяризації туристично-рекреаційних можливостей районів для залучення туристів в регіон та інвестиційних коштів у розвиток сфери послуг та інфраструктуру, а також скоординувати роботу департаменту з новоствореним відділом інвестицій облдержадміністрації.


   Також під час наради повідомили про основні заплановані заходи, спільні з Представництвом МЗС у Львові. Так, у 2014 році відбудеться офіційне відкриття Почесного консульства Болгарії у Львові та Почесного консульства Вірменії в Тернополі, підготовка до ХІV Міжнародного економічного форуму, продовження діалогу з консульським корпусом Львова для належної організації заходів з відзначення 200-ліття від дня народження Т.Шевченка та відзначення 100-річниці Першої світової війни.


   Нагадаємо, у грудні минулого року Польська прикордонна служба на двох пунктах пропуску на кордоні з Україною виділила окремі смуги для тих, хто хоче приїхати до Польщі в рамках малого прикордонного руху.УНН