ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Міндоходів повідомляє: юридична особа може змінити митний  пост, що був зазначений у попередній декларації  - 2014/01/21  

2014/01/21

   При переміщенні товарів через митний кордон України допускається зміна митниці призначення або митниці відправлення на іншу, ніж та, що зазначена в документах. Це відбувається в окремих випадках внаслідок дії обставин, за яких виконання попередніх умов поставки неможливе.

   При цьому орган доходів і зборів, до якого фактично прибули товари, має право відмовити в такій зміні у разі:

   - недотримання перевізником установлених законодавством умов здійснення транзиту товарів та транспортних засобів комерційного призначення;

   - якщо зміна митниці призначення/відправлення призведе до поділу товару (вантажу) на частини;

   - заборони або обмеження стосовно переміщення окремих видів товарів та транспортних засобів комерційного призначення.

   Нагадуємо, що попередня митна декларація подається до ввезення в Україну товарів, транспортних засобів комерційного призначення (у тому числі з метою транзиту) або після їх ввезення, якщо ці товари, транспортні засоби перебувають на території пункту пропуску через державний кордон України.

   Така декларація подається декларантом або уповноваженою ним особою органу доходів і зборів, в зоні діяльності якого товари, транспортні засоби комерційного призначення будуть пред’явлені для митного оформлення, з метою проведення аналізу ризиків та прискорення виконання митних формальностей.

   Порядок виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень затверджений наказом Міністерства фінансів України від 09.10.2012 № 1066 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.12.2012 за № 2120/22432).

   Джерело інформації: http://minrd.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/128679.html

АМБУ