ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Встановлено міндоходівський порядок визначення відповідності  платника податку критеріям, які дають право на отримання  автоматичного відшкодування ПДВ  - 2014/01/20  

2014/01/20

   

Міністерство доходів і зборів України
Наказ
"Про затвердження Порядку визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість"
від 10.12.2013 N 781


Міндоходів наказом від 10.12.2013 N 781 затвердило Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, яким передбачено, що для отримання права на автоматичне бюджетне відшкодування сум ПДВ платник податку повинен відповідати одночасно критеріям, визначеним п. 200.19 ст. 200 розд. V Податкового кодексу.

   Визначення відповідності платника податку зазначеним критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після граничного терміну подачі звітності.

   За результатами проведення автоматизованої звірки відповідності даних платника критеріям на автоматичне відшкодування центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику не пізніше 15-го календарного дня після граничного терміну подачі звітності, формує два переліки платників податку:

   перелік платників податку, що відповідають критеріям, визначеним у Кодексі, та мають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ;

   перелік платників податку, які не відповідають критеріям, визначеним у Кодексі, та не мають права на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ.

   Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 26 грудня 2013 р. за N 2208/24740 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

www.ligazakon.ua