ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Серед експортерів та імпортерів Луганщини найбільшою  популярністю користується електронне митне декларування  -  2014/01/17 

2014/01/17

   Як повідомив начальник Луганської митниці Міндоходів Юрій Ареф’єв, в області продовжує зростати питома вага митних декларацій, оформлених в електронному вигляді.

   За його словами, у минулому році фахівці Луганської митниці Міндоходів оформили більше 75 тис. митних декларацій, майже 67 тис. з яких – через Інтернет. Це на 51 тис. більше, ніж у 2012 році.

   Юрій Ареф’єв наголосив, що декларування товарів в електронній формі доступне всім підприємствам, які перебувають на обліку в органах Міндоходів області, та посадові особи яких мають електронний ключ.

   «Електронне декларування, – підкреслив він, – надає можливість митного оформлення імпортованих в Україну товарів без їх фізичного пред’явлення митниці призначення. Тобто одразу після перетину митного кордону товар випускається у заявлений підприємцем митний режим, що дає низку переваг для бізнесу – прискорення товарообігу, скорочення часу і фінансових витрат на здійснення митних процедур».

Міндоходів