ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Мексика звинуватила українські компанії в ухилянні від сплати  мита  - 2014/01/15 

2014/01/15

   

   Мексика винесла вердикт про ухилення компаніями України і Росії від сплати антидемпінгових мит на прокат з вуглецевої сталі.


   Про це повідомляється на сайті офіційного бюлетеня уряду Мексики.


   Розслідування охоплювало період поставок з 2010 по 2012 рік. У цей період відбувся значний ріст поставок сталевої продукції з додаванням бору в Мексику без сплати мит.


   Компанії звинуватили в додаванні бору до листового углеродистому прокату, що дозволяло піти з-під дії раніше введених антидемпінгових мит на даний прокат.


   У висновках урядового органу вказується на достатні докази, що імпорт сталевого вуглецевого листа з бором з Росії та України має незначні відмінності порівняно з товарами, що підлягають антидемпінговим митам, тому повинні підлягати сплаті компенсаторних мит.


   Таким чином, введені раніше компенсаційні мита будуть застосовуватися до металопрокату з додаванням бору: мито на ввезення сталі з Росії - 36,8%, для України - 60,1%.


   Рішення набуло чинності після публікації в офіційному бюлетені уряду Мексики.


   У цьому розслідуванні прийняла компанія Metinvest International SA, що входить у групу "Метінвест" (належить олігарху Рінату Ахметову - Gazeta.ua).


   У 2005 році в результаті антидемпінгового розслідування Мексика ввела мита на прокат з вуглецевої сталі в аркушах з Росії, України та Румунії, заходи діють до 8 червня 2016 року. Мито на ввезення сталі з Росії становить 36,8%, для Румунії - 67,6%, для України - 60,1%.


Джерело: Gazeta.ua

Gazeta.ua