ГоловнаКонтактиМапа сайта

  Юристи почали процес оскарження спецмит на іномарки  -  2013/03/22 

2013/03/22

   Розпочався процес оскарження введення спецмит на іномарки.

   Про це повідомили партнери ЮФ "Легато" Олександр Величко та Юрій Філь.

   "До Київського окружного адміністративного суду поданий позов про визнання бездіяльності і дій Мінекономіки і Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі – неправомірними в частині створення і публікації повідомлення про застосування спецмит на імпортні автомобілі", - заявили юристи.

   Саме Олександр Величко та Юрій Філь виступили позивачами.

   "Ціль позову - встановити, що без і до опублікування рішення комісії, процесс набуття ним чинності починатися не може" - повідомили партнери ЮФ "Легато".

   Юристи не виключають, що в процесі розгляду справи міністерства і комісія, все-ж-таки, офіційно опублікують рішення про введення спецмит.

   "Це теж буде результатом, так як дозволить ввести процес запровадження спецмит строго в правове русло. Сподіваємося, ми покладемо цьому початок" - відзначили юристи.

   Як повідомлялося, влада вирішила ввести спецмита на імпорт нових легкових автомобілів з ​​об"ємом двигуна 1000-1500 куб. см у розмірі 6,46% і 1500-2200 куб. см - 12,95% незалежно від країни походження та експорту.

   Нагадаємо, в 2009 році уряд уже вводив 13% надбавку на 6 місяців, що призвела до скорочення обсягів виробництва авто на 82%, а обсяги продажів тоді на внутрішньому ринку зменшилися на 84%, доходи знизилися на 96%.

Економічна правда

Новини ЗЕД